Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni erre az...

Van esélyem bejutni erre az egyetemre?

Figyelt kérdés
A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem textiltervező szakán szeretnék továbbtanulni. Viszont most idegenforgalmi szakon vagyok egy középiskolában 11.-es. Tehát jelenleg teljesen más ágon tanulok, mint amilyen ágon tovább szeretnék menni. Lenne esélyem, hogy ha ebbe az iskolában végzek, akkor is felvegyenek erre az egyetemre ha elég jó vagyok? Vagy ha még most középiskolát váltok (művészeti középsuliba átmennék) akkor nagyobb esélyem lenne? esetleg van olyan művészeti középiskola ahova 11.esként is átmehetnék?
2013. nov. 22. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárhogy is lesz, arra készülj, hogy brutál nehéz bejutni, lehet, hogy akkor sem vesznek fel, ha egyébként oda való vagy, akkor viszont ne csüggedj, érdemes megpróbálni egy évvel később is.
2013. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!