Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik a Kisképzőben a...

Hogyan zajlik a Kisképzőben a felvételi?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy csendélet, portré meg vmi kreatív feladat van, de bővebben szeretnék erről tudni dolgokat.

1. A portré rajzolásnál egy élő embert kell lerajzolni vagy fényképet kapunk és azt kell vagy magunkat kell tükör segítségével vagy ez hogy van?

2. a felvételinek van ilyen elbeszélgetős része is vagy nincs?



2013. nov. 22. 13:28
 1/4 anonim válasza:
A portrénál élő embert kell rajzolni.
2013. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom tudod-e mostmár a választ,de nekünk az előkészítős tanár mondta,hogy van fenntartott joguk arra,hogy behívjanak elbeszélgetni,de eddig még nem volt ilyen.
2014. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(Tudom, hogy a kérdés jóval előbb volt kiírva, de hogyha esetleg valaki keresné a választ az ideivel kapcsolatban)

1. Élő modell, általában diákokat választanak ki hozzá.

2. Az eddigi évekbe (ahogy az előző is mondta) fenntartották a jogot erre, amennyiben egy diák rajzi képességei nagyon jók, de a tanulmányai nem túlságosan, illetve várólistásokat is beszoktak néha hívni. Ebben az évben viszont úgy lesz (előkészítős tanáromtól tudom), hogy azokat a diákokat fogják behívni 'szóbelire', akiknek már szinte biztosított a helyük a Kisképzőben. Csak rólad fognak majd kérdezgetni, hogy megismerjenek egy kicsit, megkérdezik, hogy miért szeretnél oda járni, ilyesmik.

Sok sikert az ideieknek. :)

2015. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsánat h ide írok. Amit az előző kommentelő irt! ááááá! Most hívtak be szóbelire. :)utólag is bocsi az offért.
2015. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!