Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez elég ok az iskolaváltásra?

Ez elég ok az iskolaváltásra?

Figyelt kérdés

Utálom az osztályomat, nem tudtam beilleszkedni, arra használnak hogy jót röhögjenek rajtam,hülyének tartanak, csendes vagyok, utálok bejárni, van hogy be se megyek, inkább csavargok.

Szüleimnek nem igen merem felvetni, de nagyon nem szeretem.

És ha ezt megtudnák az osztálytársak, hogy el akarok menni, tuti hogy ezzel piszkálnának stb...


2013. nov. 19. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mibpl gondolod, hogy a másik helyen nem ugyanez lesz? Miért nem tudtál beilleszkedni? A semmiért nem gúnyolják az embert.
2013. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sok a nagyszájú gyerek akik miatt nem lehet figyelni órán, én teljesen különbözök.

A normálisokkal nincs közös téma stb.

Egyszerűen nem illek oda.

2013. nov. 19. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le erről beszélgetni a szüleiddel. Ha normálisak, akkor megértik.
2013. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nemteszed jól hogy nemjársz be az iskolába órákra mert utálsz otlenni de figyu a szüleid elöbb utobb ugyis megtudják a dolgot szülöértekezleten vagy elöbb akkor aztán lesz nemulas. Hány éves vagy és milyen iskola ? Álltalános vagy már valami középiskola ?
2013. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is iskolaváltás jár az eszembe 13 éves lányommal kapcsolatban. . van két tanár aki rá szállt, magyarul pofára osztályoz. (különböző anyagi helyzet miatt is.) irigykednek magyarul megmondva.
2014. jan. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!