Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt egy nem hibatalos 0-ik...

Volt egy nem hibatalos 0-ik órám, de nem mentem be. Kell vinnem igazolást? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma 0-ik órában volt egy töri, ami eredetileg a 3. óra lett volna, de szalagavatós próba miatt nem tudott volna jönni a tanár, így átrakta az órát 0-iknak. Sajnos este elég rosszul voltam, csak későn sikerült elaludnom, így ma reggel későn keltem fel, és csak a második ( órarend szerinti első) órára tudtam bemenni. Az lenne a kérdésem, hogy a mai 0-ik óráról kellene vinnem igazolást? Hiszen egyszeri alkalom volt, tehát nem rendszer szerinti óta? Vagy bekerült a naplóba?

Előre is köszi!

Gimis lány.:)



2013. nov. 15. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk pontosan. Az adott töritanárnál és az osztályfőnöködnél érdeklődj. Ha nem került be a naplóba, én ennek ellenére azért odamennék a tanárhoz, hogy tudjon arról, rosszul voltál, és nem direkt ellógtad lustizásból.
2013. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!