Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem erről írni? (lent)

Tudnátok nekem erről írni? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék koleszba menni, mindenféleképp gimibe. Tudnátok róla írni? Minden érdekel! Amit csak tudtok írjatok le! Azt is,hogy nehéz-e bekerülni, mi a követelmény (központi, azóbeli, tanulmányi átlag),meg minden ami eszetekbejut. (még írnék bővebben csak nem akarok elkésni)

Előre is köszönöm.



2013. nov. 11. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdés? Hogy koliba nehéz-e bekerülni, vagy gimibe?
2013. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy amit tudsz írj le nekem gimnázim és kollégiumokról. Bármit amit tudsz. Es ajánlást is meg, hogy milyen ilyen sulit tudsz ajànlani lehetőleg mo. nyugati felén. Ez inkább koleszosoknak szóló kèrdés.

-ajánlás. miért?

-barátságos-e?

szigorúak-e?

milyen a közösség?

-milyen nehéz bekerülni?

- mit néznek? (tantàrgy,szóbeli,írásbeli)

-hogy tanítanak?

meg hasonlók

2013. nov. 11. 10:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Es még ha nem veszitek személyes kérdésnek akkor még az hogy mennyibe kerül havonta?
2013. nov. 11. 11:37
 4/4 anonim válasza:
Szia:) én most Baár-Madasos vagyok és ott van kolesz is!! Sztem elég erős suli, de nem halsz bele:D nem könnyű bekerülni, de ha készülsz a felvételire sztem simán menni fog! Én szeretem, mert jó a közösség és a tanárok is elég jók:) De mindenképp gyere bemutató órákra! Nem tudom a koli árát, de nem hinném, h drága:) Ha még kérdésed van írj privibe nyugodtan;)
2013. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!