Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki itt jár/járt a Szerb...

Valaki itt jár/járt a Szerb Antal. Gimnáziumba (Pest)? Mi a véleményetek a suliról?

Figyelt kérdés
Lehet hogy.oda szeretnék menni, voltam is a nyílt napon, de valahogy.kicsit túl szigorúnak.tartom, és attól tartok sok kocka osztálytársam lenne ott.

2013. nov. 3. 11:38
 1/2 anonim válasza:
Nos, ha felvettek és idejössz, SZAG-osként annyit mondhatok, hogy nem szigorú, nekem inkább nyugottnak és családiasnak hat az épület, több mint 100 éves, gyönyörű és hatalmas a parkja (tavasszal a legszebb) ami idén egy műfüves szupi focipályával bővült (bár én nem szeretem a focit). Pff kocka osztálytársak na ne már XDD ide ugyanúgy kamaszok járnak, aki nagyon durva az fazekasba megy vagy apácaiba. Persze itt értelmesek az emberek nem nem kockák, bulik ugyanúgy vannak meg minden. Az iskola falain belül viszont nuku balhé (sőt még kívül is vigyáznak) mert erre nagyon figyelnek. Az viszont tény, hogy nem gyűjtő iskola, ez egy jó gimnázium, és tanulni kell.
2014. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nyuDTnak* ... késő van na...
2014. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!