Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kisképző alkalmassági...

A Kisképző alkalmassági felvételén mik a kreatív feladatok?

Figyelt kérdés
Aki már felvételizett a kisképzőbe, annak milyen volt a kreatív feladat? 20 vagy 15 percet kapott egy feladatra?

2013. okt. 26. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk az volt, hogy válassz egy mesét (bármilyen), és a felhasználásával tervezz kártyalapot.

Ugyanebben az évben volt egy maszkos is, de én nem azt kaptam, szóval nem tudom... Talán kétféle maszk kellett, ami különböző érzelmeket fejez ki?


Kreatív feladatnál inkább arra törekedj, hogy legyen az ötlet szépen levezetve és egyértelmű legyen, azt, hogy milyen szépen rajzolsz, látják a többinél :)

Úgy emlékszem, 20 perc volt, de ennek már lassan 5 éve, azóta le is érettségiztem :)

2013. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!