Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hat zh-ból csak három sikerült...

Hat zh-ból csak három sikerült, érdemes-e tovább folytatni tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Csoporttársaim közül többnek még egyik sem sikerült, van aki feladja. Szerintetek még küzdjek, érdemes?
2009. nov. 13. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a suli fontos, ne add fel! Küzdj meg érte!
2009. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebből aztán nehéz megállapítani. te érzed, hogy akarod e folytatni vagy sem.

Ha akarod, akkor nekimész újra, 4 lába van a lónak....

2009. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nehogy feladd!

Mindenkinek lehet rossz féléve, és szerintem lehet még javító zh-kat is írni, még nincs vége a félévnek.

Ha első éves vagy,akkor csak bele kell rázódni a suliba!

De mint azt már írták, függ attól is,hogy milyen suliba jársz, mert ha utána nehéz lesz elhelyezkedni akkor inkább menj át máshová..

2009. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném elvégezni. Ez egy felsőfokú gépipari mérnökasszisztens képzés. Középiskolába jó tanuló voltam még a mérnökire is elég lett volna a pontszámom, csak nem mertem bevállalni, gondoltam, ha ez simán megy akkor még fősikolán folytatom, de most tiszta letargiába vagyok. Elsős vagyok furcsa még minden, a kollégium is stb. Talán majd belerázódok.

Köszi a válaszokat.

2009. nov. 13. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Tanulj többet, hatékonyabban stb.

Hozzá kell szokni. egy kudarc után hülyeség feladni...

2009. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idefigyelj,mások nem rinyálnak,hanem leülnek a seggükre és tanulnak.Nekem is van ami nincs meg,de gürcölök,mert kell a diploma,úgyhgy ne merd feladni,hanem tanulj tanulj tanulj:@
2009. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nyugi,énis igy kezdtem...első évben 60bol 10kredit lett meg...

és most már a diplomamunkámat irom,és csak fél évet huztam rá...pár honap és papirom lesz arrol hogy mérnök vagyok...

50% a jo kategoriába tartozik a zhid tekintetében,nyugi,lesz jobb is:)

kitartás

22/L

2009. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztatást, igazatok van nem szabad feladni. A mai világban semmit sem adnak ingyen, küzdeni fogok az álmaimért.
2009. nov. 13. 15:08
 9/9 anonim válasza:

Miért adnád fel???? Ez benne van a pakliban!!!!!!!!!!!!!

Hajrá!!! :)))))

2010. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!