Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zongorázni szeretnék tanulni,...

Zongorázni szeretnék tanulni, mennyibe kerül 1 óra?

Figyelt kérdés
17f

2013. okt. 13. 19:20
 1/6 anonim válasza:
74%
Attól függ,hogy hol. Mert lehet zeneiskolában is tanulni ott egy fél évre kell fizetni kb.17 ezret, de ha magántanárhoz akarsz járni ott ugye drágább. Én is magántanárnál tanulok és egy óra 2500 Ft.
2013. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Már abban a korban elég nehéáz megtanulni..

Egy vagyonba kerül a magánoktatás

2013. okt. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz valahonnan egy hangszert, akár használtat, de azok nemtom, mennyire szólnak még jól, mennyire régiek, stb. vagy te menj házhoz, ahol van zongora, v szerezz szintetizátort, az kisebb, hordozható; na és akkor, hát én hobbiból csinálom, hogy vannak azok a kis papírtömbök, aminek a szélén van egy csík ami ragad, na azzal úgy ráírtam, ráragasztgattam a billentyűkre a szolmizációt, és akkor van kottáskönyvem, és akkor leszolmizálom a dolgokat, és megy:) So én nem tudom, mennyibe kerül egy óra:$ :) ,csak egy javaslat:$:)
2013. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*javaslat helyett ötlet!:))
2013. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha jól értelmezem 17 éves vagy, ami nem ad semmiféle aggodalomra okot a zongorázás elkezdésére. Magánórákat venni igen drága mulatság, akár 3-4e forint is lehet, ami többnyire nem éri meg, ha nulla tudással mész oda-persze valahol akkor is el kell kezdeni. A kérdésed lehet félreérthető is, ami utalhat arra, hogy akár (automata kíséretes)szintin szeretnél játszani. Én azt javasolnám, hogy az ELO levelező tanfolyamára nézz rá. [link]

Olcsó, kompakt, idődben jól osztható,...

2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A lányom megtanult fél év alatt egyedül, magában, tán 14 volt... én hat évet jártam, most jobban játszik, mint én, idén beírattam zeneiskolába az érettségi után, hogy lássuk, mire megy, már most Chopin-keringőket játszik kottából.

Egyszóval, elszántság kérdése.

Ő egyébként fejből tanult, egyből két kézzel (zenész család vagyunk, már mint az én szüleim voltak zenészek, mindenkinek kétfelé állt a füle ettől), és addig ült, míg nem ment. Ha nem láttam volna, nem is hinném.

Hajrá. :)

2013. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!