Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Mi a velemenyetek arrol, ha egy tanar osztalyozza a fuzetvezetest?

Figyelt kérdés

Nalunk eleg sok tanarnak a maniaja, 1-est, 5-ost vagy semmit lehet ra kapni.

Nem dedos dolog ez? En nem tudok szepen irni, meg tele van athuzassal a fuzetem, de minden hazit megcsinalok... Es akkor most azert nem kapok jo jegyet mert nem tudok szepen irni?


2013. okt. 13. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme a füzet osztályzásának, és ezt frissen érettségizett, elsőéves egyetemistaként mondom.

Viszont annak, hogy a "szépírást" osztályozzák egyes tanárok, na annak nincs. Esetleg odamehetnél az adott tanárokhoz, megbeszélni velük a dolgot, lehet, hogy az segítene. Elmondod, hogy tisztességesen jegyzetelsz, mindent leírsz, te átlátod, tudsz belőle tanulni, szorgalmasan megírod a házikat is, viszont olyan az írásképed, amilyen, és úgy érzed, igazságtalan erre osztályzatot adni.

2013. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon jó dolog, ha megtanulsz átláthatóan írni.

Ha tele van áthúzgálásokkal a füzeted, akkor abból nem lehet tanulni. Hidd el, sokkal jobban jársz, ha megtanulod rendesen vezetni a füzetedet.

2013. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ötödéves kemény szakon csúszás nélkül mintatanterv szerint haladó egyetemistaként azt kell hogy mondjam, a legjobb, ha megtanulsz hivatalos tankönyvből tanulni, órán pedig figyelsz és maximum egy két mondatot írsz le, ami kiemelt jelentőségű. Úgyis lesz egy-két csaj, aki szóról-szóra lejegyzeteli az előadást, a nők pedig csokival bármikor megvesztegethetők. :-D
2013. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Átláthatóan írni a későbbiekben is szükséged lesz, jobb, ha most tanulod meg. Az pedig szerintem a minimum, hogy leírd, amit lediktál. (gondolom azt is nézi, rendesen jegyzeteltél-e) A tanár pedig veszi a fáradságot, hogy kijavítgassa a füzeteket, pedig neki is lenne jobb dolga, de úgy gondolja, hogy ez nektek jó. Szerintem igaza is van.
2013. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!