Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged: Ságvári vagy Radnóti?

Szeged: Ságvári vagy Radnóti?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok,januárban írom a központit és hát még nem tudom eldönteni hogy merre tovább:) Elsősorban ezekre a gimikre gondoltam:D Írnátok véleményeket a sulikról? Milyen a társaság? Milyenek a tanárok? Milyen ide járni?:D Elsősorban ságvárisok és radnótisok válaszát várom de az is írhat aki csak sokat tud/sokat hallott a sulikról!:) Köszi:)
2013. okt. 13. 07:40
 1/5 anonim válasza:
Radnótis vagyok és én nagyon szeretem:) Sokat kell tanulni, de lehet bírni és egyáltalán nem olyan szigorú mint mondják:)
2013. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:) amúgy radnótiba járok előkészítőre matekra:p H.Z tanítja:D
2013. okt. 24. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Én Ságváris vagyok és kollégista. Ajánlom neked!! Azok a dolgok, amiket itt ezen az oldalon olvashatsz visszamenőleg, azok ordenáré baromságok, nevettem rajtuk.

1. NEM osztályoznak pofára!

2. NEM aláznak meg semmilyen körülmények között gusztustalan hátsó szándékokkal.

3. A tanárok figyelnek a diákokra.

Rengeteg dolgot, tapasztalatot bírok még mondani, írj privátban, ha érdekel, mert nevesíteni is akarnék tanárokat, ezt pedig nem akarom nyilvánosan. Üdv: egy Ságváris :)

2013. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is Ságváris vagyok és ha újra kéne választanom akkor is ide jönnék. Nekem a tanáraim és az osztályom is nagyon jó!!! Mondjuk ha nagyon elmélyült vagy a kémiában vagy a biológiában akkor lehet inkább a Radnóti a jobb választás, mert ott van speciálisan ilyen szak, de amúgy meg a SÁGVÁRI :DDD
2013. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én piáros vagyok. Annyit tudok mondani, hogy az egyik osztálytársam átment és 1 hét után vissza is jött :D. Mondván: Szar. Én őszintén nem tudok róla semmit, csak amit elmeséltek.
2014. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!