Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE Kossuth Lajos Gyakorló...

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium. Vélemény? 12/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés

6.-os vagyok és csak 5.-ben nem voltam kitűnő és hat osztályos gimnáziumba szeretnék menni.

Mi a véleményetek a Kossuth-ról?

Arra is kíváncsi vagyok,hogy milyen a közösség,tanárok stb.

Történelem-Matematika tagozat van?



2013. szept. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatosztályosoknak csak humán és reál szak van, de később 11-ben még akármilyen faktot felvehetsz, akár matek-törit is :) Csak ajánlani tudom, imádom a sulit és negyedik éve járok oda és nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. A tanárok többsége nagyon jó, a diákok rendesek, nagy a könyvtárunk, a könyvtáros is nagyon rendes és még tudnám sorolni az érveket. Ha bármire kíváncsi vagy nyugodtan kérdezz :)

Egyébként, ha jól megírod a felvételit minden esélyed megvan arra, hogy felvegyenek :)

Nyílt nap pedig november 6-án lesz.

2013. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi :))
2013. okt. 2. 18:38
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz?

Mert még bejelöltem a Fazekast is :S

2013. okt. 2. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira nem nehéz ;)
2013. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!