Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » így lehet menni szakmai...

így lehet menni szakmai gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, 2014 elején mennem kellene már szakmai gyakorlatra. 6 hét van előírva. Levelezős vagyok, tehát van munkahelyem, de sajnos olyan, ami nem köthető a szakomhoz, tehát így mindenképp kell valahova máshova gyakorlatra mennem. A munkahelyem nem adhatom fel emiatt. A munkaidőm olyan, hogy 3 napot dolgozok, majd 3 nap pihenő. Tehát úgy gondoltam, hogy nem egyhuzamban járnék 6 hetet, hanem a 3 szabadnapomon megyek a gyakorlati helyre és akkor nem 6 hetet leszek, hanem többet mert ugye a 6 hét az 30 munkanap, tehát nekem a 30 munkanap olyan 10 hét alatt lenne meg kb. Ilyet lehet?
2013. szept. 30. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy a gyakszinak összefüggőnek kell lennie, de sztem ink menj be a suli irodájára!!!
2013. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!