Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira járók! Nektek melyik...

Orvosira járók! Nektek melyik volt a legkeményebb vizsgaidőszakotok?

Figyelt kérdés
Ez kb. hogy nézett ki, hány tárgyatok volt? Hová jártok/jártatok?

#orvosi #vizsgidőszak
2013. szept. 21. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgák száma és a vizsgaidőszak "keménysége" nincs arányban egymással:)

Számomra a legrosszabb a másodév vége volt. Három szigorlat...

Anatómia 2 éves, élettan és biokémia 1-1 éves. Ezeken kívül talán csak pszichológia, vagy nem is emlékszem már mi volt. Tehát kevés vizsgám volt, de mindegyikre sokat kellett tanulni. Főleg az anatómia volt borzasztó. Ha jól emlékszem, 3 hetet hagytam rá úgy, hogy előtte minden félévben kellett vizsgázni, amikre rendesen fel is készültem. Vizsga előtt 2 nap is rámjött a bőgés:D Bikém előtt már csak egyszer, élettan előtt meg már nem is sírtam:D

Igazából a harmadév sem volt könnyebb, csak addigra már jobban megedződtem:) Meg a harmadéves tárgyakat jobban szerettem, így jobb volt tanulni is.


Na meg még a negyedév vége volt rossz, mert akkor meg bár nem voltak annyira vészesek a vizsgák, sok volt belőlük (farmakológia, radiológia, népegészségtan, belgyógyászat, sebészet). Úgy éreztem, hogy sosem fogynak el...:D

2013. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jah, azt kifelejtettem, hogy SZTE-re járok.
2013. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!