Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell tennem hogy felvegyen...

Mit kell tennem hogy felvegyenek pszichologiára?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, harmadikos vagyok, és pszichológiára szeretnék menni. Nincs előrehozott érettségim, és nyelvvizsgám se angolból, de nagyon jól beszélem a nyelvet, csak nem jutottam még el odáig hogy nyelvvizsgázzak. Biológia kémia tagozaton vagyok tehát heti 4-4 órám van, de nem szeretnék ezekből érettségizni, mert egyik se nőtt nagyon a szívemhez. Semmit sem tudok még hogy mi szükséges ehhez a szakhoz. Azt mondták eddig a barátaim akik ezt választották, hogy ha a nyelv jól megy, akkor emelt érettségit csináljak belőle és nyelvvizsgázzak is le, ha lehet akkor felsőfokú.

Ha emellé egy közép irodalmat írok negyedikbe, akkor mekkora esélyem van arra hogy felvegyenek valahová ilyen irányba?!


2013. szept. 21. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:
magyar és/vagy biológia emelt feltétlen kell, ha beszeretnél jutni. Mellesleg ha pszichológia szakon szoktak lenni biológiával kapcsolatos dolgok
2013. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!