Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinajak? Nem tudom...

Mit csinajak? Nem tudom mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Na szoval..ez egy kicsit hosszas lesz de elore is koszonom azoknak akik segitenek.Szoval minden ugy kezdodott h volt egy baratnom aki papnak a leanya es most 9-tol elakar menni kolozsvarra iskolaba ..en is nagyon szerettem volna elmenni de apam nm akar elengedni mert h nem fogja latni h mit csinalok es na.Azt mondtam neki h semmi rosszat nm fogok csinalni mert papleanka mellett leszek es jo lesz.Meg gondolkodott rajta.Egyik nap mergesen jottem haza mivel megtudtam h a papleankanak az anyja utal engem visszamondta nekem valaki..Mert h en tanitom meg a lanyat miden roszzra(igaz festem magam meg jobban nezek ki mind a lanya de attol nm vetem rossz uton) es az is baja volt h minden ami nekem van kell az o leanyanak is es neki nincs papne letere annyi penze mint nekunk..mi pedig nm vagyunk olyan gazdagok csak mivel egyeduli gyermek vagyok a szuleim midnent megvesznek nekem.Na es hazajottem es mondtam apamnak meg midnekinek a csaladbol es akkor apam felmergelodott es azt mondta h nem megyek sehova mert en ott ferre lennek nyomva mivel nm vagyok papleanka es leneznek mert az egy eros iskola es jo tanulo sem vagyok.Azt belatom h nm vagyok jo de igyekszem javitani mert midnen vagyam h oda bekerujek barmilyen nehez is lehet ott de nem akarnak elengedni.Nem tudom mar mit csinajak mar mondtam nekik h jo leszek igerem fogok tanuulni de semmi...Az egesz jo barataim midn elmennek kolozsvarra es en itt maradok egyedul a ku***k kozott..mert h ez az iskola tele van veluk es nincs mit csinajak.Kerlek segitsetek a valaszokat elore is koszonom!
2013. szept. 16. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek a Bólyaiba, akkor menj, de ne a barátnőd miatt, hanem saját magadért és a jobb iskoláért. A gimnáziumban az általános iskolai barátságok sokszor nem maradnak meg. De hol laknál?
2013. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat bentlakasban laknak :D
2013. szept. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!