Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvesztettem az ellenőrzőm....

Elvesztettem az ellenőrzőm. Te jártál már így?

Figyelt kérdés
és mit kaptál érte?
2009. nov. 4. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Aha, semmi különös:) kapsz egy osztályfőnöki rovót asszem. vagy csak szaktanárit? nem emlékszem pontosan. de most egy beírás nem a világ:)
2009. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kpatam egy intőt és vettem egy újat =)
2009. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nekem se baj ha kapok egy osztályfőnökit.. nem tudok mit csinálni :) úgyse kaptam még soha:P:D
2009. nov. 4. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem 12.-ben kb januártól nem volt ellenőrzőm, nem tudom hova tettem, de az ofőmnek nem is mondtam, amikor kérte mindig azt mondta, h otthon hagytam és ennyi volt, semmi extra, de hivatalosan osztályfőnökit kellene kapni, szóval semmi extra, max annyi, hogy a magatartásod négyes lesz:D
2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

elég komoly büntetések.

Én vagy 5× "elveszítettem" de nem kaptam érte semmit.(kizárólag középsuliban...) Mindig írtam magamnak az igazolásokat azért kellett. De én rossz gyerek voltam :))

2009. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is középsulis vagyok, hát sebaj, eddig nem lett meg.. a napokban, vagy jövőhéten veszek egy másikat, aztán kész :) köszi nektek, szép napot!
2009. nov. 5. 14:54
 7/10 anonim válasza:
általánosban csak egy 1est kaptam és 200ftot kellett be fizetnem az újért4 most közép sulis vagyok és ha elvesztem vagy valami, akkor nem szólnak érte,csak 150ftot be fizetek és már van is 1új ellenörzőm:D
2009. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sose kaptam érte semmit, most középsulis vagyok, és ott se adnak érte figyelmeztetőt, vagy intőt.. Szerencse, mert már megint elkevertem valahova ^^"
2009. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általánosban. Pont 8.-ban (: Elhagytam, és cirka 2 hétig nem volt meg. Ofőm tudta, de rendes volt, és hagyta, hogy keresgéljek még, de letelt a 2 hét. Úgyhogy kaptam újat, és vele a gyönyörű osztályfőnöki intőt. Másnap megtaláltam a régi ellenőrzőmet ((:
2009. nov. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

oké, én jól jártam:D ofőm jófej volt, mondta hozzam be az árát, 150 Ft volt...kérdezem: és intő? erre ő rám néz nevetve: hát azt nincs kedvem írni


köszi mkinek :)

2009. nov. 15. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!