Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki estin végzi a...

Ha valaki estin végzi a gimnáziumot van bármi esélye, hogy bekerüljön az orvosira? Bővebb lent!

Figyelt kérdés
Az iskolánkban néha hangoztatják,hogy ott leginkább nem professzorokat képeznek.Az én álmom viszont az,hogy bekerülhessek az orvosira.Nagyon jó átlaggal zártam az évet, de nem tudom,hogy ez elég-e?Persze gondoltam külön tanárra és szeretnék is járni.Csak rettentően tartok az érettségitől,mivel ahova járok a több tantárgyból is kissé hiányosan adják le az anyagot.(Persze tudom,hogy ez nem feltétlen az ő hibájuk).Visszakanyarodva kérdezném,hogy van-e mód a fent említett kérdésre.Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. szept. 4. 17:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui:Elfelejtettem mondani,hogy betegség miatt nem tudtam eddig elvégezni a gimnáziumot és sajnos csak jó pár évvel később tudtam elkezdeni.
2013. szept. 4. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól írod meg a két emelt érettségit (biosz és kémia/fizika) akkor van esélyed bekerülni. A jól ebben az esetben 80-90% körül mozog.Ilyen emeltekkel bőven megvan a pontod és ha tényleg akarod, akkor ott is fog menni a tanulás, csak rá kell feküdni nagyon.
2013. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Még van 2 év az érettségiig.Nagyon fogok kűzdeni,feladni sem fogom soha.
2013. szept. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!