Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kémia vagy fizika, ha...

Emelt kémia vagy fizika, ha orvosira készülök?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kell fakultációt választanunk, és igazából egyikből sem vagyok zseni, azért mennek ha készülök rájuk. Arra lennék kíváncsi, hogy melyikből könnyebb felkészülni egy emelt érettségire? És tudom, hogy biológiát is választanom kell.
2013. szept. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen sokkal többre mész a kémiával, szóval szerintem érdemesebb azt választani. Hogy melyik a könnyebb, azt nem tudom, a fizikát nem próbáltam, de a kémia - nekem - nem volt vészes.
2013. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő, nekem heti 3 órában 2 év alattúgy megtanították a fizikát, hogy sokan el sem mentek fizikafaktra, hanem infóra. A kémia más tészta. Nagyon jó a tanárunk, de sokkal szerteágazóbb az anyag szerintem. Mindenképp a tanártól függ szerintem, ez alapján válassz.
2013. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdést én is feltehettem volna mert engem is ugyanez érdekelne!

Nekem 3 kémia és 2 biosz faktom lesz egy héten. Szerintetek ez elég lesz? Mondjuk én kémiából mindenképpen +külön tanárra is gondoltam még.

2013. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk heti 5 kémia és heti 5 biológia lesz.

Eldöntöttem, hogy a kémiát fogom választani, mert azt a tanárt sokkal jobban szeretem.

2013. szept. 8. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyám melyik suliba jársz Te, hogy ennyi órátok lesz? Ja és melyik város egyáltalán? Akkor Te is most lettél 11.osztályos ha jól értem?!
2013. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!