Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 12. évvégi jegyek beleszámít...

A 12. évvégi jegyek beleszámítanak valahova?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppen csak a felvételibe
2009. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oda nem csak a 12. félévi?

Igazából az érdekel, hogy most vagyok 12.-es, és ha nekem jobb lesz az évvégi bizim, mint a félévi, akkor ha 2 év múlva felvételizek, kérhetem azt, hogy az évvégi jegyeket vegyék figyelembe?

2009. nov. 1. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
12. évvégi jegyeket veszik figyelembe, de csak akkor ha nem a duplázást választod. Te nem kérheted melyiket vegyék figyelembe, mert úgyis a számodra legkedvezőbbet fogják:D
2009. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Basszus, én eddig szentül meg voltam győződva arról, hogy a 11. év végi és a 12. félévi jegyeket nézik. (Még jó, hogy ilyen jól vagyunk tájékoztatva).

De köszi a válaszokat, nagyon örülök, kaptam egy sokadik esélyt! :D

2009. nov. 1. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg sokakat nem tájékoztatnak erről.

Nekem minden ofő órán a pontszámítást kellett végighallgatnom januártól 12.-ben:D

2009. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak 12. év januárjában már hiába mondják, sokan azzal sincsenek tisztában, hogy a 11. év végi jegyek mennyit érnek. 10. utolsó hónapjaiban minden o.f-i órán a pontszámítást kellene ismételtetni a gyermekekkel. :D

Nálunk pl. még egyszer sem mondták el a pontszámítást, a 11. év végét sikerült is kellőképp elrontanom, ezért most muszáj lenne mindenből ötösnek lennem. Csak sajnos sikerült összetűzésbe kerülnöm a némettanárral, így félévkor szinte tuti, hogy úszott az ötösöm, de akkor évvégére még meglehet. :)

Jaj, most itt ugrálok örömömben. :D

2009. nov. 1. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelt az évvége, a töri és olasz érettségim annyira jól írtam meg, hogy simán felvettek egyetemre, holott évvégi jegyeim magyar:3, matek:2, töri:4, olasz:5, angol:3

szóval ne izgulj, ha nem is jönne össze a hőn áhított ötös bizi, az érettségin még javíthatsz

2009. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!