Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken mikor szokott...

Egyetemeken mikor szokott lenni a tankönyvosztás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még felkészülnék pár meglepetésre :D
2013. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

:-DDDD

Köszi a reggeli mókát!


Angyalom, elmúltál 18. Az egyetem nem iskola. Az első napon a dékán egyetemi polgárrá fogad, onnantól felnőtt ember vagy, nincs osztályfőnök, aki járkál utánad, nem kérik péntekre az igazolást, ha nem voltál előadáson, nem adják a kezedbe a tankönyveket és nem intézik helyetted az adminisztrációt. Még ha egyes tanárok igyekeznek is segíteni a riadt szemű báránykákat az elején, a rendszer alapvetően FELNŐTTNEK tekint téged, és ehhez kell felnőni.

2013. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

A válaszokat nem olvastam, de gondolom kapod az offokat. Nincs tankönyosztás!! Jézusom, ez már nem az óvoda. Minden egyetemnek van könyvesboltja és ott tudod beszerezni a könyveket (megjegyzem általában drágábban mintha más boltban vennéd meg - már ha lehet kapni más boltban).

De én azt ajánlom ne vegyél meg minden könyvet 1 mert nem biztos hogy mindre szükséged lesz 2 mert baromi drága. Ismerősöktől kérj könyveket, jegyzeteket, esetleg próbáld beszerezni őket fénymásolva és nem eredetiben, úgy olcsóbb.

2013. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egy vagy két könyvet fogok megvenni, amire a továbbiakban szükség van. Azt is vateráról.
2013. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kromosome ***** válasza:
63%

Tankönyv? Ugyan már, besétálsz az órára egy füzettel meg egy tollal (már ha van, én mindig kölcsön kérek mástól xD), és szépen jegyzetelsz, amit kell. A legtöbb tanár feltölti internetes felületre is az anyagot (persze nem mindegyik, sőt, olyan is van, aki rosszat tölt fel direkt - ezzel nézi, hogy mennyire figyelsz oda / készülsz fel), amelyik pedig nem, az elmondja az első órán, hogy melyik könyv ajánlott (vagy éppen kötelező - s azt tényleg komolyan is kell venni, mert hidd el, ki tudja könnyen deríteni a vizsgán, hogy forgattad-e vagy sem), azt pedig kikölcsönzöd, vagy az egyetemi könyvesboltban megveszed.


Ez már ilyen világ, fel kell találnod magad! :)

2014. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!