Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez megoldható valahogy? A...

Ez megoldható valahogy? A kurzus megtelt, de? (egyetem, kötelező tesi)

Figyelt kérdés

Szóval, egyetemi kötelező tesióráról lenne szó. Elsőéves leszek és nagyon de nagyon szerettem volna felvenni, de már az első reggel megtelt az összes hely. Nem lehet valahogyan megbeszélni a szervezővel, hogy járhasson plusz ember? Mert nekem gólyatáborban azt mondták, hogy megoldható és nincsen veszve minden.


Légyszi csak csak normálisan válaszoljatok! Köszi!



2013. aug. 26. 22:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint egy sportot szerettem volna felvenni nagyon de nagyon, de ez gondolom kiderült :)
2013. aug. 26. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
ha jó arc a tanár és elmondod h nagyon szeretnél járni akk igen, lehetséges.
2013. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenbe úgy van, hogy aki első órára nem megy be azt ledobják neptunon. Ez kb a tárgyat felvettek 20%-át jelenti :D Aztán lesz szabad hely és jelentkezhetsz rá :D
2013. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tanszéknek kell írni, aztán vagy nyitnak még helyet az adott kurzuson (ha rendesek), vagy nem.
2013. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly volt ilyen eset, igaz más tárgyból, de a lényeg ugyanaz. Akik nem fértek be a keretbe, azok írtak a tanárnak, a tanár pedig azt mondta, hogy írjanak a TO-ra. A TO-n (igaz 1 hónap kellett hozzá) sikerült kibővíteniük a helyeket és felvették még azokhoz az emberekhez is a tárgyat, akik nem fértek akkor be.

Szóval szerintem te is tedd ezt, érdeklődj a tanárnál, aki valószínűleg majd a TO-ra irányít, hiszen ott tudják ezeket az ügyeket intézni.

2013. aug. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél fel mást -
2016. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!