Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Református iskolában "tiltott"...

Református iskolában "tiltott" a biszexualitás?

Figyelt kérdés
Mit tennének, ha látnának egy lánnyal csókolózni? Szerintetek koleszt érdekelné vagy átnézne felette?
2009. okt. 26. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálnád ezt nyilvánosan?Ez a te magánügyed, nem kell hogy ebből felhajtást csináljonak! Nem kell nagy dobra verni szerintem, és nem lesz baj belőle.Amúgy sem illik a suliban olyan látványosan csókolózni:)
2009. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem egy elfogadott dolog egyházi iskolában. Én is csak azt tudom javasolni, hogy ne legyen nagyon feltűnő, és akkor nem lesz probléma. Ha csak annyit látnak, hogy lánnyal csókolózol, előszőr úgyis azt hiszik majd, hogy homoszexuális vagy... Az pedig elképzelhető, hogy eltanácsolás vonhat maga után.
2009. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!