Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógyszertári asszisztensek!...

Gyógyszertári asszisztensek! Válaszolnátok pár kérdésemre, légyszi?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik a gyógyszertári asszisztensek vizsgája a 2. év végén?

Mely tantárgyakból kell vizsgázni?

Mennyire nehéz a vizsga?


Köszönöm szépen! :)



2013. júl. 30. 10:04
 1/3 anonim válasza:

Szia! A tantárgyak: elsősegély, interakció, technológia, gyógyszerellátás, egészségmegőrzés, aszepszis-antiszepszis, adminisztráció.


Elméleti vizsga: Interakció, egészségmegőrzés, gyógyszerellátás, elsősegély (ha olyan a tétel), aszepszis-antiszepszis (ha olyan a tétel), adminisztráció (egyik része), technológia (egyik része)


Gyakorlati vizsga: elsősegély (ha olyan a tétel), aszepszis-antiszepszis (ha olyan a tétel), technológia (egyik része), adminisztráció (egyik része)


Írásbeli vizsgák a technológia, adminisztráció, és gyógyszerellátás tárgyakból vannak!


A vizsgán fehér köpenyben, összefogott hajjal kell megjelenni a technológia (gyógyszerkészítés vizsga miatt).

Általában kúpot, porkészítményt, kenőcsöt kell elkészíteni! Latint kell tudni a recept felolvasáshoz!


Remélem tudtam segíteni!:-)

2013. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Válaszoló!


Hol tanultál?

Én májusban vizsgázom. Hogy zajlanak a vizsgák? Interakció pl. milyen? A gyógyszerellátás és készítés nehéz lesz? Minden tételem megvan, tanulok is, csak a gyakorlati helyem gáz.

Üdv!

2014. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 primadonnaa válasza:

Kedves utolso válaszolo!


Szeretném megkérdezni, hogy a meglévő tételeket honnan szerezted? Vagy legalább a tételsort? De ha át tudnád nekem küldeni, ami neked megvan az nagyon jo lenne. Előre is köszönöm a válaszodat, segitségedet!

2014. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!