Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptun rendszerben hogy...

A Neptun rendszerben hogy jelenhet meg olyan szak, amihez nem volt közöm?

Figyelt kérdés

Régebben elvégeztem a német főiskolai szakot,nappali tagozaton, illetve vettem fel kitekintőnek történelem szakon tárgyakat.


Tehát egyszakos, nappali tagozatos voltam végig.


Most, pár év múlva beléptem újra, mivel most német-történelem levelező MA-ra fel is vettek. Ekkor láttam, hogy megjelent egy történelem (BA) levelezős fül.


100%, hogy MA-ra vettek fel, a BA-hoz semmi közöm.


Ilyenkor mi van?


2013. júl. 28. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem azt valaki elgépelhette.

Szólj nekik, hogy észrevetted, h. nem teljesen

jól van írva, merthogy téged MA-ra vettek föl !

Ki fogják sztem javítani, csak üzenj nekik

2013. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az szerintem nem a mostani felvételi miatt került oda, mert a felvétel időpontja: 2002/2003 ha jól emlékszem.


Csak ugye akkoriban még felmenő rendszerben kezdtük használni ezt,ill. 2002-ben nem volt még BA, hanem főiskola és egyetem elnevezés volt.


Ezért is érdekes.

2013. júl. 28. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti elírás sztem

Mindenképpen menj be v. valahogy szólj

2013. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!