Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2014 őszén lehet még érettségi...

2014 őszén lehet még érettségizni?

Figyelt kérdés
Előrehozottan szeretnék nyelvől érettségizni. Azt olvastam hogy nyelvből és informatikából még lehet tenni csak azt nemértettem hogy azt ősszel is lehet vagy csak tavasszal?
2013. júl. 27. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ősszel is lehet. szeptemberben érdeklődj az infótanárodnál.
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak tavasszal, ősszel idén utoljára. És csak 10-iktől kezdve.

2014-től ősszel csak azok érettségizhetnek, akiknek már van érettségijük.

2013. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj még az idén (ősszel)

Vagy még nem vagy azon a szinten?

2013. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most hányadikos vagy?
2013. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most megyek 11.be és most még nemvagyok azon a szinten :S úgy terveztem hogy 12. elején ősszel lerak egy középszintet tavasszal meg megpróbálkozom az emeltel hogy amelyik jobb lesz.. :)
2013. júl. 30. 00:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni, csak úgy, hogy 11. végén teszel középszintűt. Nem az utolsó hónapi angoltanulás fog hiányozni, de április 30-áig le kell tenned az osztályozóvizsgát a 11. és a 12. év anyagából is.
2013. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!