Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az e-felvételin nektek sem...

Az e-felvételin nektek sem dolgozták fel még az érettségit?

Figyelt kérdés
még mindig azt írja, hogy feldolgozás alatt, pedig már JÚNIUS 20. án feltöltöttem...

2013. júl. 10. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Van aki azt írta tegnap, hogy neki három hétig tartott

Neked még "csak" két hét..

2013. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) de akkor az nem baj, hogy július 10.e után lesz feldolgozva?
2013. júl. 10. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
nembaj, lehetetlenség ennyit lecsekkolni. a lényeg, hogy a ponthatár húzásáig megvan.
2013. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2013. júl. 10. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Val.színűleg direkt úgy van, hogy még

tizedike és huszonnegyedike között is

dolgozzák fel a dolgokat

Azért nem hirdetik ki a ponthatárokat sem még mondjuk tizenötödikén

2013. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan anyagom, amit már rögtön a jelentkezéskor elküldtem nekik és csak most dolgozták fel.

Szóval ne aggódj emiatt, a lényeg, hogy feltöltötted, a többi úgyis az ők felelősségük! :)

2013. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló, június 22-én töltöttem fel és még nem dolgozták fel. A héten érdeklődtem náluk, azt az információt kaptam, hogy a feldolgozás folyamatos, nem kell aggódni, ha olvasható képet töltöttél fel az érettségiről akkor rendben lesz.
2013. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!