Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diákigazolvány mennyi idő...

A diákigazolvány mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés
1,5-2 hónap alatt meg van?
2013. júl. 10. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyen esetben érted.


Pl:Akik 2012 szeptemberben kezdték az egyetemet , legtöbben új diákit 2013 februárban kapták meg.

Addig ideiglenest lehetett kérni a tanulmányi osztályokon.

2013. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 éves technikumra megyek. Augusztusba derül ki, hogy indul e ha igen 20.a után van beiratkozás. Az kész van október végére kb?


Nem használhatom utána az enyém mert nem a saját sulim indítja csak ha az nem indítja /mert akkor maradok itt/. Ok, okt 31. Ha akkor nincs meg akkor titkárságon gondolom ideigleneset.

2013. júl. 10. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem miután elhagytam, 2 hét után lett kész.
2013. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kommented. Biztosan kész lesz, igen.
2013. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 12. 15:00
 6/6 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy kész lesz. Ha szerencséd van, meglesz, de... Én két éves technikumra mentem, szintén diákot kellett igényelnem, az egyik évet letudtam már, diákigazolvány sehol. :) Vagy az iskola b*szott el valamit, vagy ennyit kell várni... Az iskolánál érdeklődhetek, ők se tudnak semmit se tenni. Köszönöm szépen. Addig is, ha a vonaton, buszon elcsípnek esetleg, hogy lejárt a diákig. helyettesítőm (befelé a suliba), fizessem ÉN a 8000 Ft-t. :) Eddig megúsztam *lekopogja*


Viszont addig is kapsz 60 napig érvényes diákig. helyettesítőt. Titkárságra bemész, azonnal kapsz egy A4-es lapocskát. Persze, ez is mindig vasárnap jár le... :)

2013. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!