Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Berzsenyi Dániel...

Mit tudtok a Berzsenyi Dániel Gimnáziumról? Főleg a biológia tagozata érdekelne. Fontos!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 9. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
durván elismert, kemény iskola. de azért első helyre inkább az apáczait írd be, de mehet a berzsenyi a mások helyre.
2013. júl. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reál tagozatok az erősebbek, de a többi is nagyon jó. Elég kemény, de nem kell belehalni, mégis biztos, hasznos tudást szedhetsz fel, ha odafigyelsz és készülsz. Ráadásul kiemelném a közösségi életet, ami kiemelkedően jó a BDG-ben, egyszerűen felejthetetlen élményeket lehet ott szerezni, sok a program, majdnem mindent diákokszerveznek, diákközpontú az iskola és a tanárok is. :-)
2013. júl. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apáczait írd be első helyre mindenképp.


Az egyik jó barátom a Berzsenyibe jár, és ő úgy gondolja, hogy a matekot és az informatikát szeretik jobban. A biológia és a humán tagozat már nem annyira jó.


Apáczaival jobban jársz. ;)

2013. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem tudom, ki a barátod, de aki odafigyel, készül, tanul, az nagyon színvonalas oktatást kaphat tulajdonképp bármelyik tagozaton, de a biológián különösen a matek mellett. (Bár én olaszon is mindent megkapok/-tam.) Ráadásul az iskolai élet is olyan, aminek nem akad párja, erről cikkeztek is több újságban. A tanárok (legalábbis nagy többségük, kivétel persze mindig akad) nagyon diákcentrikusak, bármikor lehet hozzájuk fordulni. Ha a biosszal szeretnél tovább tanulni, mindenképpen minimum megkapod hozzá a kellő tudást, amit egy középiskola gimnázium szakos osztályától el lehet várni, de akár még többet is.

Most nem az Apáczai ellen beszélek, azt nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni, de a BDG-ről ezek fontos infók! :-)

2013. júl. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

*középiskola/gimnázium

2013. júl. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nem mondtam, hogy rossz a diákközösség!

Sőt, szerintem a Berzsenyiben ügyelnek a leginkább a diákok egészséges lelki világára és a jó közösségre! Komolyan, ilyennel még nem találkoztam!

De az, hogy matekból a legjobb. Az 100%. A többit, nem vonom kétségbe!;)

2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem is vitatkozni akartam. :-) Csak állítom, hogy a biológia tagozat is tud legalább olyan közel színvonalas lenni azoknak, akik tanulnak, és készülnek. :-) Remélem, nem támadásnak vetted.
2013. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!