Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvi, akkor én most kész...

E-felvi, akkor én most kész vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

megkaptam a regisztrációs csomagot még régen, örültem is neki. azóta ugye folyamatosan voltak tennivalók a felvin, egyrész módosítottam a sorrendemet (ezt feldolgozták, elfogadták), majd feltöltöttem minden dokumentumot, leellenőriztem az adatokat. a dokumentumokból még csak egyet dolgoztak fel, úgy tudom, ez normális.


akkor én most elkészültem? nem kell semmi véglegesítő gombra kattintani, vagy elküldésre, vagy akármi? kicsit hiányérzetem van emiatt.


plusz ugye sorrendet módosítottam, és a regisztrációs levélben a régi sorrend van továbbra is. miért nem küldtek újat, vagy valami?


nem kell már semmit hitelesíteni, ugye?

tudom, sok ilyen kérdés van, de nem akarom elrontani.


2013. júl. 8. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nincs már dolgod.

Nem fogsz új regisztrációs levelet kapni.

2013. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!