Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lehet megvenni a könyveket...

Nem lehet megvenni a könyveket az előző generáció diákjaitól? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan működik ez, nem magyarországi vagyok. Hírekben látom, hogy könyvek így, könyvek úgy, drágák, nem tudják megvenni. Nem lehet megvenni az egy évvel idősebb diákoktól? Maximum kitörlik, amit beleírtak, meg pl. olvasókönyvek tisztára használhatóak. Mindenki jól jár. Nálunk így csinálja mindenki (Vajdaság), és fele pénzért, sőt még olcsóbbért is meg lehet szerezni.


Vagy ha így csinálják ott is, akkor semmi. Csak a tv-ben látom, hogy nagy a dilemma állandóan.


2013. jún. 28. 18:45
 1/1 anonim válasza:
100%
Hát van nálunk egy csomó online bolt,ahol meg lehet venni használt könyveket pár száz Ft-ért!A múltkor viszont egy használt könyveket áruló bolt előtt elhaladva láttam Mohács Károly irodalomkönyvet,gyakran tanulnak ebből a gimnazisták,szóval ott sok könyvvel együtt ezt 3db/100Ft áron adták!Sajna nem volt nálam pénz:sNézz utána neten,írd be,hogy használt tankönyvek,stb
2013. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!