Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozáshoz szülő? (gimnázium)

Beiratkozáshoz szülő? (gimnázium)

Figyelt kérdés
Jövőhét csütörtökön lesz beiratkozásom egyik debreceni gimnáziumban. Anyukám dolgozik Apukám nem tartózkodik az országban.Kell valamit aláírni nagykorúnak vagy mehetek egyedül ??

2013. jún. 23. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem irták bele,de ugye nem most kell a könyveket kifizetni? Max. a diákit kell nem?
2013. jún. 23. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:

A könyveket szerintem augusztus közepétől lehet átvenni és akkor kell fizetni érte. Legalább is a legtöbb iskolába így van. Szerintem ha lesz külön szakmai tantárgyad, maximum arra kell külön fizetned a könyvért vagy a segédanyagokért ami megrendelésre megy mert mondjuk nem kötelező de nem árt ha van olyanod. A diákot tudtommal akkor kell intézned de az okmányirodás program lesz már tavaly óta az. Én már nem vagyok iskolás de tavaly amikor mentem személyit csináltatni meg utána a forgalmimat lecserélni akkor 3 órát vártam a soromra mire sorra kerültem mert a diákoknak ott kellett intézniük a diák igazolványukat. Arról nem is beszélve hogy amikor a személyimért mentem akkor olyan sokan téptek már számot hogy nekem nem maradt pedig csak fél órával nyitás után mentem!

Na ez a vicc, szóval erre készülj fel hogy lesz ilyen program.... Reggeled és a délelőttöd tuti rámegy majd.

Beiratkozásnál pedig tudtommal nem feltétlen kell a szülőnek ott lennie, persze van amit neki kell aláírni, ezt így már nem tudom pontosan, de ha megmondod hogy nem ér rá, akkor vagy oda adják a papírt és írasd alá aztán vidd vissza, vagy később kell bemennie, vagy adhat meghatalmazást rá, egyik felnőttnek mondjuk a testvérének vagy szomszédnak vagy fene tudja, de ezt így nem tudom pontosan.

Én mondjuk szabit vettem volna ki helyébe erre a napra, anno anyám is már 1 hónapja betelefonált hogy tudja mikor van ez hogy szabira tudjon menni pontosan emiatt.

De mindegy szerintem hívjátok fel az iskolát, ha nem más akkor a portás biztos tud valami választ adni erre hogy ilyenkor mi a teendő.

2013. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs testvered? Szerintem kelleni fog szulo. Ha jol emlekszem nalunk mindenkinek ott voltak.
2013. jún. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kisebb testvérem van csak.
2013. jún. 24. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyudnak fel kéne hívnia az igazgatót.
2013. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldottuk :)
2013. jún. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!