Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a pécsi...

Mi a véleményetek a pécsi RADNÓTI szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Radnóti Szakközépiskoláról? Melyik pécsi szakközépiskolába van még jó esélyem a bejutásra ha 7.-ben 4,8 volt az átlagom? (Idén leszek nyolcadikos, a félév még számít ha félévkor mondjuk rontok és 4,3 lesz az átlagom akkor a felvételikkel összevetve mennyi esélyem van egy másik szakközépiskolába való bejutásra?) Bocsi a sok kérdésért... :D

2013. jún. 21. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A suliról nem sokat tudok, de az ilyen jellegű területen talán ez a legjobb. Ilyen átlaggal szerintem bármelyikbe van esélyed bekerülni :)
2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Idén voltam 8.-os én a Babitsba megyek tovább kitűnő voltam 8 évig,de ez mindegy is....szerintem ne a Radnótiba menj mert nem egy túl jó iskola,tőlünk olyanokat is felvettek akik 2egészes átlaggal rendelkeztek,úgyhogy ettől sokkal erősebb suliba is mehetnél,mondjuk valamilyen gimnáziumba ;)

2013. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gimnáziumokban nem oktatnak olyan jellegű gazdasági tárgyakat, mint a Radnótiban. Ha a kérdező ilyen területen képzeli el a jövőjét, akkor talán ez jobb választás lenne, mint egy mezei gimnázium.

#1 voltam.

2013. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen pont ez a baj, hogy tudom, hogy a Radnóti nem épp a legjobb szakközép de szeretnék egy szakmát és igazából nekem azok tetszettek. Gimibe mennék szívesen de hát talán jobban járnék egy szakmával. :(
2013. jún. 24. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát még van időd eldönteni ;) de nekem mindig azt mondták ha ilyen jól tanulok( mint te is) akkor érdemes gimibe menni és utána még egyetemre,mert szakmát később is tanulhatsz azért ;)
2013. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 éve végeztem ott. Akkor nagyon jó volt! Nem tudom, hogy most van-e más, akkor csak a TÁSI AKG volt még, ahol közgázt lehetett tanulni. Aki ezen a területen akar továbbtanulni, annak szerintem nagyon nagy előny egy "sima" gimnáziummal szemben.

Én más területen tanultam tovább, de ott is úgy álltak hozzánk, hogy aki a Radnótiból jön, az nagyon jó "alapanyag"!

Szerintem a középiskola választás sokban függ attól, hogy a későbbiekben hol szeretnél továbbtanulni. Persze, ha valaki ezt már tudja előre. Én nem tudtam :)

2013. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem a Radnótiban a Marketing szak érdekel. Szerintem figyelembe kell venni, hogy az adott szakmával később hogy tudok elhelyezkedni. Szerintetek a Marketing szakmával lehetek sikeres? Sok matek kell hozzá nem? (Gondolom igen, vagy inkább üzleti érzék)
2013. jún. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!