Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Egyetem mérnökinform...

Az Óbudai Egyetem mérnökinformatikus szakról mi a véleményetek? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Emelt matekom 70% lett,közép info eddig szóbeli nélkül 95%, viszont fizikából szinte semmit nem tudok, órán nem csináltunk kb semmit... érdemes lenne elkezdeni a nyáron fizikázni?

2013. jún. 21. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a NIKre szeretnél menni TUTI

matek nagyon durva, matek szigorlat

ha informatikából érettségizel és olyan szaksuliba jártál, ahol programozttok is ,akkor előnyben leszel, de ha csak gimis informatika, akkor felejtős az előny,

a fizika szintén elég gázos, de nem a követelmények miatt, hanem az oktatás színvonala miatt

2013. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kb a bme-ik-val van egy szinte,valamivel gyakorlatorientáltabb és emiatt gyengébb is.De nem lehet ezt így összehasonlítani.

Matekra nagyon gyúrj rá a biztos.Már most tanulhatod a deriválást,integrálást,mátrixokat,komplex számokat,hogy később előnyben legyél...

2013. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!