Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is megfordult már a...

Nektek is megfordult már a fejetekben, hogy vegyetek bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak kósza gondolat volt, mert nehezen tanulok nyelvet és a nyelvvizsgát nem csak könnyebb, de kifizetődőbb is lenne "venni", miközben a munkámhoz nem kellene, viszont a diplomámhoz igen... De becsületes leszek inkább, mintsem "praktikus", nem szeretek csalni. De gondolatként persze,megjelent, egyszerűbb lenne...
2013. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen fajtát?

Érettségi bizonyítványt vagy nyelvvizsgát?

2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem mert félek a börtöntől, és mit érnék vele ha sose voltam műtőasztal közelbe, meg mérnöki munkát se tudnék csinálni?

Az vehet bizonyítványt akinek mondjuk 4-es volt, és emiatt nem került be egy helyre, na ilyenkor ha csináltat egy 5ös átlagú bizonyítványt az még nem akkora bűn


De egy olyan szakmunkás sulit végzett ember, ne akarjon doktori diplomát :) ésszerű határok között kell maradni

21/F

2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet !
2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is csak gondolat erejéig, van egy terület, amin le se bukhatnék a tudásom alapján, de az a baj, hogy túl becsületes vagyok.. Ha el is jutnék oda, hogy vegyek egy papírt, pofám már nem lenne beadni ha állást keresnék ezen a területen.
2013. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem jutott eszembe, félnék is hogy lebukok meg szeretem végigjárni a rögös utat.
2013. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Diplomához nyelvvizsga?


ott még meg tudom érteni mert van aki nagyon nehezen birkózik meg a nyelvtanulással vagy legalábbis rossz módszereket használ.

2013. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Eszembe jut néha, hogy ha megnyerném a lottót, lepénzelném az érintetteket, hogy

- ,,hello, kedves vizsgabizottság, adok fejenként egy százast nektek, ha 100%-os lesz a szóbelim"

- ,,új szakot akarok választani és kész, adok cserébe 500-at"

Szóval, ja szoktam ilyeneken gondolkodni. Venni amúgy nem vennék semmit, de nyelvvizsgáztatót szívesen lefizetnék a szent cél érdekében, ha pl nem valós nyelvtudásra, hanem csak pluszpontra van szükségem. Magamat ismerve úgyis rágyúrnék a valós tudásra is, de néha szorítanak a határidők. Szerintem ez manapság nem szégyen Magyarországon. Ha az orvosok kenőpénzt kérnek, a jogsit meg majdhogynem képtelenség megszerezni elsőre kenőpénz nélkül, akkor a tanárok lefizetése már igazán semmiség...

2013. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább a korrupció fordult meg, hogy lefizetném a vizsgáztatókat, hogy engedjenek át, ilyesmi, de tudom, hogyha megtehetném anyagilag, akkor sem tenném meg.
2013. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem.


És nem érdemes ilyet tenni. Nálunk volt egy hamis nyelvvizsgás botrány. Gondolom a gyerek sem gondolta ezt már olyan jó ötletnek, amikor megjelentek a lakásajtóban a rendőrök házkutatási paranccsal.

2013. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!