Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap emelt szóbeli, és...

Holnap emelt szóbeli, és nagyon félek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kivagyok idegileg, nem bírom ezt a hülye stresszt. Fáradt vagyok, megjött, mindjárt elájulok. És még csokim sincs. Tényleg annyira durva az emelt szóbeli, amennyire mondják?
2013. jún. 5. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
természetes hogy félsz,de nyugi nem lesz annyira durva,mint amilyennek elképzeled. gondolj arra,h kihúzol egy tök jó tételt és tudni fogod. :) szerintem ne tanulj sokáig,inkább pihend ki magad,mert ha friss vagy,akkor jobban fog az agyad. :)
2013. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és sok sikert! :)
2013. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be ma este egy nyugtatót, segíteni fog.
2013. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat! hát egyszer vettem be valerianát,és az lett az eredménye, még annyira sem tudtam elaludni, így azt kihagyom. egyre jobban kezdem azt érezni, hogy nem tudok semmit, és azon, hogy jól le fogom rontani a szép írásbelimet.


általában szoktak adni több forrást? diagramot, táblázatot, hasonlókat? :D csak hogy beinduljon a fantáziám... igazából attól félek a legjobban, hogy valami nagyon velős tételt húzok, amitől sokkot kapok.

2013. jún. 5. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól is, melyik tantárgyból vizsgázol. Csokit vehetsz addig.
2013. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
földrajz. na, csokiszerzés folyamatban :D
2013. jún. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!