Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen korán kezdődik az...

Miért ilyen korán kezdődik az iskola?

Figyelt kérdés
Ki találta azt ki, hogy 7:45-kor kezdődjön az iskola, amikor ilyenkor mindenki álmos? Mért nem lehet egy órával később kezdődnie(1 óra eleje: 8.45, 6 óra vége: 14:10)
2009. okt. 6. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 7:30 kor kezdődik itt Debrecenben már egy csomóban ekkora kezdődik. de 2kor vége van 7. órának szóval hamar otthon vagy
2009. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekünk 8 kor kezdődik, és ha 7 órám van annak is 14:20kor van vége, plusz még ha lesz fakt, akkor meg ki tudja mikorra érek haza. szal sztem örülj amég ált. suliba jársz és korán végzel, mert gimiben rohadtul nem fogsz korán végezni
2010. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem is egyetemes baromság, hogy reggel 8kor kezdődik az iskola. Az embernek szüksége van minimum 8 óra alvásra. A mai világban éjfélig minimum fent van az ember, tehát reggel 8kor kéne kelni, utána mondjuk 1 óra mire elkészülünk és beérünk a suliba, tehát legkorábban 9kor kéne hogy induljon a nap. Az hogy az oktatási rendszer nem tart lépést a mai világ követelményeivel jelenleg ciki, pár éven belül pedig katasztrofális lesz.
2011. nov. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!