Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha Szegedre megyek TTIK kémia...

Ha Szegedre megyek TTIK kémia szakra (vegyésznek), akkor mely kolikba van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Elég messze lakom Szegedtől, legalább három óra kocsival, azt hiszem ez is számít, amikor eldöntik ki hova kerül.

2013. máj. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A karköziekbe: Károlyi, Hermann Ottó, Öthalmi Diáklakások (régi ép.), Öthalmi Kollégium(új ép.), Móra F. Ha aludni is akarsz és albérleti szinten akarsz lakni koli áron és nem zavar a napi 20-30 utazás az egyetemig, akkor szerintem gyere az Öthalmiba. Ha 0-24 buliznál és nem kell aludnod menj a Károlyiba.
2013. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja mármint ezekbe lehet jelentkezned. Esély: Öthalmiba a legkönnyebb bekerülni,mert kevesen jelentkeznek azért mert nem a belvárosban van. Utána a Károlyiba. Hermann-ba és Mórába talán a legnehezebb ezek közül (újszegediek).
2013. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, ez sokat segitett

Amugy te is kolis vagy? Esetleg pont kemia szakon? Vagy voltal?

Sok kulonbseg van a kolik lakahatosaga kozott? (Bocsi az ekezetek miatt, de mobilrol irtam)

Elore is koszi

2013. máj. 26. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Kémia és környezetmérnöki szakos vagyok, Öthalmiban lakom első óta, a többit nem ismerem csak hallomásból ,de mindenkinek ez tetszik a legjobban ha máshol is lakott, tényleg albérleti stílus, itt van saját konyhátok és fürdőtök míg máshol a folyosóra jut egy. Annyi hogy félóránként jár a busz és fél óra a belváros.
2013. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!