Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlin lehet első évet...

Károlin lehet első évet passziváltatni?

Figyelt kérdés
Most felvételiztem a Károlira, de a családban szóba esett egy nem sokára felszabaduló munkakör, ezért kérdezem, mert talán jó lenne az első 1-2 félévet passzívra tennem, hogy jövőre ne kelljen megint a felvételire költenem, meg ki tudja, jövőre milyen bejutási feltételek lesznek. Nem találok választ a neten... Jól jönne a pénz, ugyanakkor ha nem lehet passzíváltatni, akkor nem fogadhatom el a lehetőséget, mert csak magamra haragítok mindenkit, a tanulásra való lehetőséget pedig nem szeretném eltörölni. Légyszi ne írjatok olyan kommentet, hogy ,,nem kérdeznél ilyet, ha biztos lennél az egyetemben", mert itt tényleg csak anyagiakról van szó...
2013. máj. 13. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem lehet. miért ne lehetne? :) mindenesetre hívd fel a TO-t, ott konkrétabb választ kaphatsz.


Ez a BTK-s TO elérhetősége, de a többit is megtalálod az oldalon.

[link]

2013. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor mégiscsak fel kell töltenem a telefonomat, ha választ akarok kapni. :D

Azért ne lehetne, mert két éve még nem lehetett, tavaly viszont találkoztam egy frissen bekerült eltés lánnyal, aki tudott passziváltatni, szóval most nem tudom, mi a törvény, vagy sulifüggő-e, vagy bárhol meg lehet-e ezt tenni valami külön kérvénnyel.

2013. máj. 13. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Iskolafüggő

Egyébként mit mondtak?

2013. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!