Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5nap alatt meg lehet tanulni...

5nap alatt meg lehet tanulni az excelt meg az accesst középszinten?

Figyelt kérdés

nem vagyok analfabéta, szimplán utoljára hagytam az info érettségire való felkészülést, és suliban sosem foglalkoztunk vele. tanárral/oktató videókkal meg lehet tanulni őket gyorsan?


a weblapszerkeszts, és a PP mindig 100%-os

a wordben még ugyan vannak hibáim, de 80% alá ott se megyek.


2013. máj. 13. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert ha azt mondjuk nem lehet, akkor bele sem fogsz nézni?

Inkább állj neki most rögtön, aztán látni fogod közben, hogy képes vagy-e megtanulni.

2013. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

most még másik emeltre ismételgetek, nem az időt húzom, elhiheted :D kérdésem arra irányult, hogy mennyi tudás, rutin szükséges hozzá.


nyilván ha van 20 féle lehívás, az egészen más, mint amikor van 100 féle, illetve nem mindegy, hogy 15 függvény használatát kérik, vagy mindet.

2013. máj. 13. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, emlékszem, én alig tanultam excelre, mindegyik 95% felett volt, az excel meg kb 60 :D pont a két nehezebbet hagytad sajnos hátra. gyakorolj rá, amennyit tudsz, mindenképp menj el vizsgára attól még, hogy nem tanultad eddig rendesen, főleg, hogy a többi megy szépen.
2013. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, az excel nekem is 60 körül van, megcsinálom a táblázatot, formázom, egyszerűbb dolgokat kiszámolom (min, max, átlag), aztán helo :DDD mindig belezavarodok az egymásba ágyazott függvénybe. nade majd jól lerövidítem az éjszakáim hosszát :DD
2013. máj. 13. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:

A feladatsorokat csinálva még nem találkoztak semmi nehézzel egyikben sem. Access mondjuk olyan, hogy van hogy az ember érettségin lát ilyet előszőr, ezért talán ez nehézséget jelent (mert 0-ról kezdi az ember), de amúgy igazából szerintem 2-3 tanítási ra elég az alapok átvételére (mi kb. ennyiben tettük órán) és még 2-t megcsinálsz, aztán az elég.


Excelben se nagyon láttam nehezet, max. diagramoknál hogy hol lehet a tengelyt állítgatni nem olyan egyszerű megtalálni. Egymásba ágyazott függvényeket csináld függvényvárazslóval (előszőr az egyiket majd copy-paste és utána a másikat), akkor szerintem nem nagyon lehet elrontani középszinten.

2013. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ma délelött kezdtem el :D bár 4évig infó szakon voltam, szóval egy kis előnyöm van, de azért neked is sok sikert :))
2013. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :D már az excel nagyon jól megy hálistennek, szinte mindet meg tudom oldani, megvilágosodtam. épp az access lehívások logikájára próbálok rájönni :D
2013. máj. 19. 16:55
 8/8 A kérdező kommentje:
na már kapisgálom. csak a futtatásos/frissítés részt nem értem accessben:S
2013. máj. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!