Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 27 évesen még továbbtanulni...

27 évesen még továbbtanulni szerintetek hülyeség?

Figyelt kérdés

Van már 2 diplomám , szeretek tanulni, eddig jól ment eddig a levelező munka mellett is. csak azért kérdezem, m egyszerűen ebből a sulis életmódból nem tudok kiszakadni, tudom furcsa XD XD De olyan jó műveltnek lenni meg új dolgokba belekezdeni.

Sokan leszólnak emiatt.


2009. szept. 30. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 24vagyok, most kezdtem a fősulit, de nagyon sok 27éves is tanul, ha megengedheted magadnak akkor tanulj, ez miatt meg hülye aki leszól. Inkább irigyek:)
2009. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, az agyadat frissen kell tartani és bármelyik végzettséged jól jöhet munkavállaláskor.
2009. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

27 éves vagyok, most kezdem a jogon a másoddiplomát.

Édesapám 56 éves, most kezdi el az első diplomáját.

Tanulni soha nem késő, ha érzel hozzá elég erőt és kitartást. Nyilván munka mellett elég sok kell hozzá.

2009. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha dolgozol mellette tisztességesen,akkor semmi gond nincsen vele,akkor becsülni kell a kitartásodat,de ha 27 évesen tanulsz tovább és még mindig anyukádék tartanak el az elég gáz, és megérthető,hogy leszólnak.
2009. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sokan tanulnak harminchoz közeledve és afölött is. Nem kell szégyellni. ha anyagilag bírod, akkor csakis a te dolgod. Én távoktatáson tanulok, nálunk is vegyes a kép :) bár sokan csak azért tanulnak, hogy meglegyen a papír, amivel tovább dolgozhatnak, de szerintem ez teljesen mindegy. Tanulnak, veszik a fáradságot, nyelvet is tanulnak. Egyáltalán nem hülyeség. Mondjuk nekem 1 diploma elég lesz, én majd csak nyelveket fogok tanulni a későbbiekben :)
2009. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nappalin most vagyok másodéves, és van egy pár 30 feletti csoporttársam:)
2009. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28 vagyok és most kezdtem a fősulit nappalin.
2009. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
28 vagyok,és most kezdtem el érettségire tanulni.Soha nem késő tanulni. :)
2009. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!