Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az első osztályos kislányomat...

Az első osztályos kislányomat egy olyan iskolában írattam be ahol napközi is van. Van hogy este 7-8 ig is tanul itthon. Hagyjam itt továbbra is vagy keressek másik iskolát vagy mindenhol így van hogy 3-ig kint vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos mindennap ebéd után kiviszik őket az udvarra bármilyen idő van és csak 3-kor mennek be tanulni. Utána uzsonna és mi marad a tanulásra? Itthonra hazahozza az összes tanulni valót. Jól van ez így?
2013. márc. 26. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanultok olyan sokat, hogy eltart 7, 8-ig? Elsőben elég lenne, ha a napköziben megcsinálná a leckét, meg hétvégén kicsit elővennétek gyakorolni a dolgokat. Különben ha meg nem mennének levegőzni, akkor meg az lenne a baj.
2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az
2013. márc. 26. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor én voltam napközis akkor is így müködött és nagyon jó volt ugy. nagy evés után amugyse tud az agy koncentrállni
2013. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a napköziben nem tud tanulni, akkor vedd ki belőle.
2013. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, elsőben nem lenne szabad ennyi leckét adni. Az normális, hogy kiviszik őket, a délelőtti tanulás után kell egy kis pihenés, átvezetés, főleg ilyen kis gyereknek, meg levegőztetni, mozgatni is akarják, az jót tesz az egészségének. Az nem normális, hogy mondjuk 3-tól 4-ig nem tudja megoldani a kapott feladatait. Szerintem inkább az iskola érdekes, mint a napközi.
2013. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért lényeges kérdés az is, hogy mit tanultok olyan sokat. Nem lehet, hogy Te viszed túlzásba az otthoni tanulást? (erre a kérdésre nem válaszoltál)
2013. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mikor az én unokahugomat elhozzuk 3-fél4, szinte mindent megtanul addigra. Néha 1-1 vers amit otthon tanulnia kell.

2. osztályod

2014. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!