Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki jelentkezet...

Van itt olyan, aki jelentkezett a BGF-KKK kereskedelem és marketing 2013. szeptemberében induló képzésére?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 13:55
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szia!!

Én is oda jelentkeztem, bár elsőnek Corvinus kermarkot jelöltem meg. Van esetleg tapasztalat, vélemény a BGF kermarkról? :)

2013. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Jó olvasni ezeket a pozitív kommenteket :) biztosan jó lehet a suli,ha szerettek oda járni,úgy érzem,nem bánom meg hogy ide jelentkeztem. Most is kereskedelem-marketing szakmacsoportba járok,2 éve tanulok mindenféle közgazdasági tantárgyat (mikro,makro,marketing stb) és mondhatom azt is,hogy szeretem őket. :)

Utolsó hozzászóló: akkor még lehet,hogy csoporttársak leszünk :-) Sok sikert mindenkinek,remélem,hogy mindenki oda fog bekerülni,ahova a szíve húzza őt!:)

2013. márc. 28. 10:39
 23/26 anonim válasza:
Én is jelentkeztem :) Igaz, második helyen van a BGF, de most nagyon úgy állok, hogy sorrendet módosítok és az lesz az első :) Melyik városból jelentkeztél?
2013. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
én is jelentkeztem:) bár én félek, hogy túl nehéz lesz nekem a bgf-es képzés:( pl ti milyenek voltatok matekból? :/ én attól félek a legjobban,, ezért is gondolkozom h óbudaival cserélek de még nem tudom, ne szóljatok le ezért:D bizonytalan vagyok:/
2013. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Hogy ment? sikerült bejutni?:)

Engem végül felvettek,de lehet halasztok egy évet (középiskolában indítanak 1 éves OKJ-t). :)

Gyömrőn lakom amúgy.

2013. júl. 26. 15:18
 26/26 A kérdező kommentje:
Matek nem az erősségem de van egy nagyon jó matektanárom aki tud segíteni:)
2013. júl. 26. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!