Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphatok ezért valamit?

Kaphatok ezért valamit?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap kémiából írtam volna pótló dolgozatot de amikor megkért a tanár, hogy kezdjem el írni azt mondtam hogy ma jöttem először(előtte 1hétig otthon voltam hétfőn mentem először kedden másodjára)erre ő jó akkor majd legközelebb.6.órára rájött hogy kamuztam megkeresett és közölte hogy ma(szerdán) megírom. Megírtam tök jól puska nélkül. Aztán ofő órán az ofőnk közölte hogy holnap valaki igazgatóit fog kapni. Utána beszéltem a kémia tanárral de azt mondta hogy ő nem tud erről semmi. Kérdésem: emiatt a kis füllentés miatt kaphatok igzgatói intőt? (idén még semilyen beírást nemkaptam)

#rauzer
2013. márc. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Valaki másról lehet szó
2013. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele
2013. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem nem kellett volna kamuznod. :D Én megértelek, van, hogy én is inkább elbújnék, mintsem hogy megírjak egy dolgozatot, de általában ilyenkor sikerülnek a legjobban. Én nem tudom, ezért járhat-e igazgatói, szerintem nem, nálunk csak azok kapnak a suliban, akik rongálnak, vagy verekednek, stb. Én, ha tanár lennék, valószínűleg megelégednék annyi büntetéssel, hogy egy nehezebb kérdést írok a dolgozatodba, vagy ha ponthatáron vagy, nem adnám meg a jobb jegyet aláhúzva. Maximum. De én nem vagyok tanár, nem is leszek. :D Reméld, hogy nem lesz ilyen szigorú.
2013. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat!

reménykedem

2013. márc. 20. 21:36
 5/7 anonim válasza:
Ezért biztos nem adnak igazgatóit, ha meg igen akkor nagyon fursa középiskolába jársz. A te esetedben max a tanár kaphatna igazgatóit, hogy elsőre ilyen könnyen átverted xD
2013. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom. Ha nálunk ilyen emberek járnának az iskolába akkor szegény tanárokat megkímélnék.

Sajnos nálunk mindennapos a hazudozás a tanár szemébe és ezt ő is tudja. De nem lehet mit tenni, mert mindig kihozzák magukat valahogy a helyzetből.

2013. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na, megvagy még? :'D
2013. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!