Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megcseréljem az iskolák...

Megcseréljem az iskolák sorrendjét?

Figyelt kérdés

4 éve ötödikes koromban egy 80km-rel arrébb lévő városba költöztünk. Most is itt élünk albérletben itt jártam a felsőt. Ahol most élek attól a helytő 20km-re van egy középsuli ahol az ideiglenes szerint jó helyen vagyok ebbe a suliba jön még 2 barátnőm is az egyikük ugyanarra a szakra mint én. Ez az egyik tanárom szerint nekem egy gyenge iskola.

A másik középiskola attól a falutól van 25km-re ahol régen laktunk. Itt is nagyon jó helyen vagyok az ideiglenes alapján.Itt viszont nem ismernék senkit. Ez egy erősebb középiskola.

Ha úgy adódna a visszaköltöznénk a faluba. Viszont nekem a barátaim mind a ott vannak ahol most élek.

Tudom hogy nekem kell eldönteni, de nem jönne rosszul egy kis segítség.


2013. márc. 17. 09:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj az erősebb suliba, én is erős suliba mentem, úgy, hogy az évfolyamon senkit sem ismertem (csak a felvételi előkészítőkből), és most tök jól megvagyok :) De ez a te döntésed, én minden esetre az erősebb suliba mennék. Ha nem bírod, még mindig átmehetsz a gyengébbe :)
2013. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg mindkét suli

honlapját vagy menj be nézd meg őket

(amelyik neked jobban "tetszik"

oda menj)

2013. márc. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!