Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme a 0. évnek?

Van értelme a 0. évnek?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam, hogy nagyon kiesik a gyerek a tanulásból - matek, stb. - ha nulladik évre megy.
2013. márc. 13. 17:03
 1/4 anonim válasza:
Ez sulifüggő, ha olyan a suli és ráál a nyelvre és a tanárok is jók, nem hiányoznak, érthetően magyaráznak és tanulsz rendszeresen akkor akár év végére egy középfokú nyelvvizsgára simán mehetsz.. persze tisztában kell lenni a képességeiddel.. ha nem bírod a strapát vagy szar a sulinak a 0.-évfolyama, akkor fölösleges mert csak elbaszol egy évet a semmire!Szerintem....
2013. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Bár nem tudom mért a matekot hozod példának, mikor abból pl pont van szintentartás.

Én már ezerszer megbántam, hogy 5 évesre mentem. Igazam volt , és tavaly ha ledöftek volna se tudtam volna eldönteni, hova menjek tovább. Idén se volt viszont más a helyzet, semmit nem nyertem vele.

2013. márc. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, hogy válaszoltatok. Azért emeltem ki a matekot, mert számtech. iskoláról van szó és ott nagyon fontos, hogy a matek megfelelő tempóban haladjon előre.
2013. márc. 15. 08:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és ami megvan, az ne kopjon, már pedig a nyári szünet 10 hete is elég sokat kivesz és nehéz visszarázódni.
2013. márc. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!