Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnázium...

Berzsenyi Dániel Gimnázium angol-olasz szaka vagy Szent László Gimnázium spec. Angol szaka?

Figyelt kérdés
Mindkettőbe felvettek csak döntenem kéne és tanácstalan vagyok.A Szent László nagyon közel van hozzám,a Berzsenyi nagyon messze.(helyileg)
2013. márc. 12. 17:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Inkább az angolt szeretném folytatni.
2013. márc. 13. 22:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Bent vagy spec angolon! ;-) Nekem az ismerősöm 2. ott,és nem oda szeretne menni,tehát 14.vagy! :D Ha angollal szeretnél foglalkozni,akkor mindenképp oda menj!
2013. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért gondolnám a Berzsenyit előnyösebbnek,mert nővérem Lacis és nem szeretném ha hozzá hasonlítanának...:) de átgondolom,köszi mindenkinek
2013. márc. 14. 21:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Berzsenyi! Nem hinném, hogy van még egy suli az országban, ahol olyan jó lenne a diákélet, mint itt! És ezt nem a berzsenyis ismerőseimtől tudom, hanem onnan, hogy én is berzsenyis vagyok! Nem fogod megbánni :)
2013. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!