Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy unom már a tanulást. Mit...

Úgy unom már a tanulást. Mit tegyek, hogy megjöjjön a kedvem az egyetemhez?

Figyelt kérdés
Még csak 5. hét van, és már elegem van. Hét ágra süt a nap én meg előadásról előadásra járok, aztán házi csinálás, tanulás, alvás. Semmire sincs időm, és az állandó gyomorgörcs miatt egyre rosszabbul vagyok. Eddig a hétvégéim legalább szabadok voltak, de mostmár pár hétig az lesz, hogy elmegyek barátnőmhöz, de ott is tanulnom kell..... Mit tegyek, hogy kicsit összeszedjem magamat? Nagyon kivagyok...... (BME....)
2013. márc. 12. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tűzz ki magad elé valami célt! Legyen valami ami motiválni fog a tanulásban
2013. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom ,hogyha elvégzem akkor sokkal könnyebb lesz azután az életem, de most ez nekem szenvedés.... és olykor úgy érzem , hogy hiába minden, erre nem vagyok képes, pedig keveset lustálkodom!!! De mindig túlhajszolom magamat.... aztán meg kiborulok, nem csinálok semmit egy fél hétig, aztán megint rohanás van :'( .... Legyen már nyár.
2013. márc. 12. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
újabb bme-s "élettelen" vagy megint te? :)
2013. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi? Ki?
2013. márc. 12. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy
2013. márc. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ott muszáj tanulni
2013. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz tanulni

minek akartál odamenni

2013. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utazz többször haza

(s lazíts)

2013. márc. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia :)


Teljesen megértelek, sokat halottam már ezt.


Pont holnap lesz egy előadás arról, hogy miért utálnak tanulni a gyerekek, és miért nehéz a tanulás.


Személyes véleményem, hogy amióta ismerem ezeket az adatokat, magántanulóként a féléves vizsgákra 1-2 napot készültem csak még a gimiben. És biztos hihetetlen, de tényleg nagyon megkönnyít mindent.


Ha kiváncsi vagy, nézd meg ezen a linken a további infókat:

www.redland.hu/eloadasaink/budapest


Várlak szeretettel, ugyanis én leszek a házigazda.

2013. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!