Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hány ponttal van...

Szerintetek hány ponttal van esélyem?

Figyelt kérdés
Ha jól számolok, így körülbelüli érettségi eredményekkel akkor kb 430-440 pontom lesz. Szerintetek mennyi az a pont amivel bekerülhetek a BGF Külker nemz. gazd. 2 éves felsőoktatási szakképzésre? itt nem ponthatár hanem irányszám van megadva:40<50 . ha véletlen elrontanám az emelt érettségimet? szerintetek van esély bejutbi? nem vmi sokat vesznek fel. :( van még vki aki ide jelentkezett?
2013. márc. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Felsőoktatási szakképzésre ennyi ponttal bőven bekerülsz! Oda általában csak azok jelentkeznek akik éppenhogy elérik a minimum ponthatárt, akiknek annyi pontja van mint neked, inkább Bsc-t választanak. Szóval tuti hogy bekerülsz.
2013. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hú ezzel most kicsit megnyugodtam:) köszönöm. igazából alapképzéste akartam volna menni de sajnos nem tudjuk fizetni , 460 pont meg nemhinném hogy meglesz;( végülis utána csinálhatok még diplomát:)
2013. márc. 12. 15:40
 3/7 A kérdező kommentje:
meg abbol gondoltam hogy idén többen jelentkeznek 2 évesre mert nincs támogatott csak ha eléred a 460 pointot. az meg nem sok embernek van meg...
2013. márc. 12. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
460 kell az államihoz?:S Ezt már előre meghatározták? Ha ez a 2 éves szak a cél, akkor emiatt ne aggódj, tuti h bekerülsz :)
2013. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen már januárban közzétették. természetesen a diploma a cél de ez van ingyen. és a két év alatt dolgozni szeretnék, remélem össze tudom gyűjteni a 2 év alatt a maradék 1,5 év tandíját...mert a kteditek 75% át viszont be kell nekik számítani;)
2013. márc. 12. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
nem értem ezt a mostani rendszert, de kicsit szívás hogy valaki ennyi ponttal "nem elég" egy Bscre, mert sok pontod van... mondjuk ha felvesznek erre a 2 évesre, akkor utána a diplomád megszerzése tényleg könnyebb lesz. Én jogásznak tanulok, de tapasztalom magam körül, h akik a jog előtt elvégeztek egy jogi asszisztensit felsőfokú szakképzésként azoknak sokkal könnyebb volt az egyetemen, és tényleg egy csomó tárgyból nem kellett vizsgázniuk. A kétévesre tuti felvesznek emiatt ne aggódj :D :)szerintem még 400 ponttal is simán bent lennél ;) de persze azért a minél jobb érettségi eredményre törekedj :)
2013. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen, ez a rendszer elég bonyolult... állítólag már a jogira is most 465 pont kell. az alatt fizetned kell. osztálytársam készül oda, deezesetben csak a fizetős jöhet szóba. köszönöm a bíztatást:) törekszem a jó éretttségire:)
2013. márc. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!