Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb? Internetről...

Melyik a jobb? Internetről leszedett, vagy másoktól elkért tételeket tanulni, vagy kidolgozni sajátot?

Figyelt kérdés
Töriből lesz kisérettségim,és már nekiálltam a tételeket kidolgozni füzet és tankönyv alapján. Egy tétel kb 2-3 óra alatt készül el,elég lassan haladok vele,de nem okoz gondot,végülis meg tudom csinálni.(eddig 6 van kész a 20-ból) A többi osztálytársam az összes tételt netről szedi le készen,vagy az idősebbektől kéri el,nagyon kevesen álltak neki maguknak kidolgozni. Melyik a jobb? Megéri vele ennyi időt tölteni,vagy én is tanuljak más által írt tételt?
2013. márc. 10. 09:44
 1/8 reptoid ***** válasza:
Elvileg a legjobb az, ha magadnak dolgozod ki, mert ezzel is tanulsz, de utána nézz rá a többiekére, mert simán előfordulhat, hoy ők gondoltak olyan dologra is, amire te nem, pedig lehet, fontos.
2013. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én emelt törire úgy csinálom, hogy elolvasom a tételeket neten, ha fent van, az egy jó alap, de fenntartásokkal kezelem mindet. Magam dolgozom ki, majd a tanárnőm leellenőrzi, hogy szerinte mi kellene még bele. Ha magadnak dolgozod ki, azzal is tanulod, a saját fogalmazásodat könnyebben memorizálod szerintem.
2013. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minel tobb forrasbol szeded az infokat, annal jobb. Nalunk a tori tanar odaadta kiserettsegire a teteleket amikhez volt neki, plusz en a konyvet is atolvastam.

2-3 ora az nagyon sok. Ez ido alatt 3-4 hosszabb tetelt is megtanultam .

2013. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját a jó
2013. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más tételével max csak kiegészítheted a sajátod
2013. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az órai jegyzetből állítottam össze

(meg ami nem volt teljesen érthető, ahhoz még kerestem

anyagot a tankönyvből meg máshonnan)

2013. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk elég jó töri tanárunk volt

(felsőbb osztályokban) Nem volt nagy "gond"

a lényeget összeállítani (meg úgy jobban megmarad

2013. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit a másik írt,nem biztos,hogy megérted

meg jól el tudod mondani(de kiegészítésnek

megfelel)

2013. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!